Ndriçues i varur Eglo 94187 Tarbes
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 94187 Tarbes

Available:Në gjëndje
2,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94187 pjesë e koleksionit Tarbes
Ndriçues me temë vintage me dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në formën e rubinit. I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si sallone, kuzhina, dhoma gjumi etj. Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 175

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94187 pjesë e koleksionit Tarbes
Ndriçues me temë vintage me dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në formën e rubinit. I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si sallone, kuzhina, dhoma gjumi etj. Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 175
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W