Ndriçues i varur Eglo 92252 Razoni
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 92252 Razoni

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 92252 pjesë e koleksionit Razoni. Një ndriçues me dizajn të thjeshtë, elegant dhe tepër unik. Ka formën e një kafazi dhe ka një cilindër të brendshëm të bardhë që fsheh llambën.
Ky ndriçues është i përshtatshëm për tu vendosur në cdo hapësirë ndenjeje por edhe në dhomat e gjumit.
Materiali është cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe qelqi në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1300
Diametri (në mm): 190

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 92252 pjesë e koleksionit Razoni. Një ndriçues me dizajn të thjeshtë, elegant dhe tepër unik. Ka formën e një kafazi dhe ka një cilindër të brendshëm të bardhë që fsheh llambën. Ky ndriçues është i përshtatshëm për tu vendosur në cdo hapësirë ndenjeje por edhe në dhomat e gjumit. Materiali është cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe qelqi në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1300 Diametri (në mm): 190
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W