Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO
Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO
Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO

Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO

Available:Out of Stock
13,900 Lek 34,500 Lek
Secure
Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te bardhe transparente dhe xham . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

91753

Familja

ALEANDRO

Klasa e energjise

A+

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

30W

Materiali

KROM/XHAM OPAL

Numri i llambave

5

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100 mm

Gjatesia (në mm):

616 mm
Ndricues i varur Eglo 91753 ALEANDRO
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te bardhe transparente dhe xham . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

91753

Familja

ALEANDRO

Klasa e energjise

A+

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

30W

Materiali

KROM/XHAM OPAL

Numri i llambave

5

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100 mm

Gjatesia (në mm):

616 mm