Ndriçues i varur Eglo 91002 Murcia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Ndriçues i varur Eglo 91002 Murcia
Ndriçues i varur Eglo 91002 Murcia
Ndriçues i varur Eglo 91002 Murcia

Ndriçues i varur Eglo 91002 Murcia

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 7,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 91002 pjesë e Murcia Një ndriçues i krijuar nga frymëzimi i stilit klasik. Me një dizajn tepër elegant unik dhe shumë të bukur, për të plotësuar atë çfarë i mungon mobilimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali mjaft cilësor prej celiku në ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit alabaster qelqi në ngjyrë të bardhë.

Përmasat
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 380

Informacione teknike
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 91002 pjesë e Murcia Një ndriçues i krijuar nga frymëzimi i stilit klasik. Me një dizajn tepër elegant unik dhe shumë të bukur, për të plotësuar atë çfarë i mungon mobilimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të brendshme. Materiali mjaft cilësor prej celiku në ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit alabaster qelqi në ngjyrë të bardhë.
Përmasat
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 380

Informacione teknike
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W