Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
23,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900732 pjese e koleksionit ESCANDELL.
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohet eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL ka ndërthurje te materialeve cilësore celik në ngjyrë tunxh i zi, i krehur dhe gold.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900732

Familja:

ESCANDELL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

3 x 40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

Tunxh i zi, i krehur

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

250

Gjatësia (në mm):

950
Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900732 pjese e koleksionit ESCANDELL.
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohet eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 900732 ESCANDELL ka ndërthurje te materialeve cilësore celik në ngjyrë tunxh i zi, i krehur dhe gold.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900732

Familja:

ESCANDELL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

3 x 40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

Tunxh i zi, i krehur

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

250

Gjatësia (në mm):

950