Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla

Available:Në gjëndje
30,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900551, pjese e koleksionit Maryvilla.
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohen eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla ka ndërthurje te materialeve cilësore celik, qelq dhe tekstil, në ngjyrë të zezë dhe gold.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900551

Familja

Maryvilla

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

3 x 40 W

Materiali

Metal/ e bardhe

Numri i llambave

3

Lloji i ndricuesit

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

170

Gjatësia (në mm):

870

  Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla
  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900551, pjese e koleksionit Maryvilla.
  • I krijuar me një dizajn ku bashkohen eleganca me stilin modern.
  • Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
  • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
  • Ndriçues i varur Eglo 900551 Maryvilla ka ndërthurje te materialeve cilësore celik, qelq dhe tekstil, në ngjyrë të zezë dhe gold.
  • Lloji i ndriçuesit E27.

  Informacionet Teknike

  Marka

  Eglo

  Kodi

  900551

  Familja

  Maryvilla

  Klasa e sigurisë:

  2

  Tensioni i rrjetit elektrik:

  220-240V,50/60Hz

  Fuqia e ndricimit

  3 x 40 W

  Materiali

  Metal/ e bardhe

  Numri i llambave

  3

  Lloji i ndricuesit

  E27

  Ndërrim i ngjyrës:

  JO

  Lartësi e ndryshueshme:

  JO

  Telekomandë:

  JO

  Shkalla e mbrojtjes

  IP20

  Garancia

  5 vjet


  Përmasat 

  Lartësia (në mm):

  1100

  Gjerësia (në mm):

  170

  Gjatësia (në mm):

  870