Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900549, pjese e koleksionit Maryvilla.
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohen eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla ka ndërthurje te materialeve cilësore celik, qelq dhe tekstil, në ngjyrë të zezë dhe gold.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900549

Familja

Maryvilla

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Metal/ e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i ndricuesit

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

170
Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900549, pjese e koleksionit Maryvilla.
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohen eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 900549 Maryvilla ka ndërthurje te materialeve cilësore celik, qelq dhe tekstil, në ngjyrë të zezë dhe gold.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900549

Familja

Maryvilla

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Metal/ e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i ndricuesit

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

170