Ndriçues i varur Eglo 900163 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 900163 Sabinar

Available:Në gjëndje
15,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900163 i koleksionit Sabinar. Me temë vintage ky ndriçues i thjeshtë dhe elegant është unik në lloin e tij me një pamje moderne skandinavlife, i përshtatshëm dhe i duhuri për ti dhënë ambientit tuaj si në zyrë po ashtu dhe në ambientet e ndryshme të shtëpisë suaj një pamje mjaftë të veçantë dhe të bukur.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 400

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900163 i koleksionit Sabinar. Me temë vintage ky ndriçues i thjeshtë dhe elegant është unik në lloin e tij me një pamje moderne skandinavlife, i përshtatshëm dhe i duhuri për ti dhënë ambientit tuaj si në zyrë po ashtu dhe në ambientet e ndryshme të shtëpisë suaj një pamje mjaftë të veçantë dhe të bukur.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 400

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W