Ndriçues i varur Eglo 900162 Sabinar
Ndriçues i varur Eglo 900162 Sabinar

Ndriçues i varur Eglo 900162 Sabinar

10,500 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900162 i koleksionit Sabinar. Mund të themi me plotë bindje që ky është nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre sallon shtëpie apo dhe çdo ambient të brendshëm që ju dëshironi ta vendosni. Me një...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900162 i koleksionit Sabinar. 
Mund të themi me plotë bindje që ky është nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre sallon shtëpie apo dhe çdo ambient të brendshëm që ju dëshironi ta vendosni. Me një pamje unike, të bukur që i jep gjallëri ambientit tuaj.  Materiali përbërës është prej çeliku ose druri, në ngjyrat të zezë dhe kafe.

Përmasat:

  • Lartësia (në mm) 1100
  • Diametri (në mm) 280

Informacione teknike

  • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
  • Klasa e sigurisë 2
  • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
  • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
  • Numri I llambave dhe fuqia 1X40W

Artikuj të lidhur