Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY
Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY
Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY
Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY

Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY

4,900 Lek
25,000 Lek
Sale Sold out
Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY  Ndricues i varur Eglo. Modeli 82747E pjesë e koleksionit SAVOY. Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike. I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken. Me material metali e xhami të artë.  Informacionet...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 82747E SAVOY

  •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 82747E pjesë e koleksionit SAVOY.
  • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
  • I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive.
  • I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
  • Me material metali e xhami të artë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

82747E 

Familja:

SAVOY

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X60W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Artë

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

310

Artikuj të lidhur