Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO
Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO
Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO

Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO

7,900 Lek
28,000 Lek
Sale Sold out
Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO  Ndricues i varur Eglo. Modeli 79761 pjesë e koleksionit Bosco. Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike. I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken. Me material metali e xhami të artë.  Informacionet...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 79761 BOSCO

  •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 79761 pjesë e koleksionit Bosco.
  • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
  • I përshtatshëm për të dekoruar ambientet e shtëpive.
  • I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
  • Me material metali e xhami të artë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79761

Familja:

Bosco

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3X40W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Arte

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

740

Artikuj të lidhur