Ndricues i varur Eglo 79743 Cedar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndricues i varur Eglo 79743 Cedar

Ndricues i varur Eglo 79743 Cedar

Available:Në gjëndje
3,400 Lek 8,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 79743 Cedar

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 79743 pjesë e koleksionit Cedar.
 • Ndriçues me dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në formën e diamantit.
 • I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si sallone, kuzhina, dhoma gjumi etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79743

Familja:

Cedar 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E zeze 

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

380

Ndricues i varur Eglo 79743 Cedar

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 79743 pjesë e koleksionit Cedar.
 • Ndriçues me dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në formën e diamantit.
 • I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si sallone, kuzhina, dhoma gjumi etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79743

Familja:

Cedar 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E zeze 

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

380