Ndriçues i varur Eglo 64294 PASTRENGO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 64294 PASTRENGO

Available:Në gjëndje
68,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 64294 PASTRENGO
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64294 pjesë e linjës Pastrengo.
 • Një ndriçues i thjeshtë dhe modern, i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendëshme.
 • Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

64294 

Familja:

PASTRENGO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

75 W

Materiali:

Celiku, plastike

Ngjyra:

E bardhë, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

3080

Gjatësia (në mm):

80

Diametri (në mm):

1100
Ndriçues i varur Eglo 64294 PASTRENGO
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64294 pjesë e linjës Pastrengo.
 • Një ndriçues i thjeshtë dhe modern, i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendëshme.
 • Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

64294 

Familja:

PASTRENGO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

75 W

Materiali:

Celiku, plastike

Ngjyra:

E bardhë, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

3080

Gjatësia (në mm):

80

Diametri (në mm):

1100