Ndriçues i varur Eglo 63015 Khasab
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 63015 Khasab

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63015 pjesë e koleksionit Khasab. Ndriçues me një pamje shumë të bukur. Një dizajn i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (ne mm): 700
Diametri (ne mm): 300
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63015 pjesë e koleksionit Khasab. Ndriçues me një pamje shumë të bukur. Një dizajn i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.   Përmasat Lartësia (ne mm): 700 Diametri (ne mm): 300 Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W