Ndriçues i varur Eglo 63013 Tabuk
Ndriçues i varur Eglo 63013 Tabuk
Ndriçues i varur Eglo 63013 Tabuk

Ndriçues i varur Eglo 63013 Tabuk

18,900 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63013 Tabuk Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63013 Tabuk
Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (ne mm): 350
Diametri (ne mm): 450

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Artikuj të lidhur