Ndriçues i varur Eglo 62977 CANALELLO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 62977 CANALELLO

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 62977 CANALELLO 
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62977 pjesë e linjës Cortaderas.
 • Një ndriçues me dizajn të thjeshtë elegant dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në shtëpi por dhe në zyrat e punës.
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

62977 

Familja:

CANALELLO 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

35 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Diametri (në mm):

85
Ndriçues i varur Eglo 62977 CANALELLO 
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62977 pjesë e linjës Cortaderas.
 • Një ndriçues me dizajn të thjeshtë elegant dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në shtëpi por dhe në zyrat e punës.
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

62977 

Familja:

CANALELLO 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

35 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Diametri (në mm):

85