Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah
Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah
Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah

Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah

13,900 Lek
Sale
Ndricues i varur Eglo. Modeli 62926 pjesë e koleksionit Makkah. Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo. Modeli 62926 pjesë e koleksionit Makkah.
Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm): 550
Diametri (në mm): 420
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W

Artikuj të lidhur