Ndriçues i varur Eglo 49786 Oldcastle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49786 Oldcastle

Available:Në gjëndje
3,500 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 49786 pjesë e koleksionit Oldcastle
Si vetë emri ky ndriçues përfaqëson të vjetrën. Si një ndriçues kështjellash ky ju sjell një pamje unike dhe shton një stil retro dhe vintage në çdo dhomë, me dizajnin e tij. Ndiçuesi ka formën e një kafazi në ngjyrë të zezë dhe kafe
Cilësi e lartë dhe materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat
 • Lartësia (në mm): 1100
 • Diametri (në mm): 255

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 49786 pjesë e koleksionit Oldcastle Si vetë emri ky ndriçues përfaqëson të vjetrën. Si një ndriçues kështjellash ky ju sjell një pamje unike dhe shton një stil retro dhe vintage në çdo dhomë, me dizajnin e tij. Ndiçuesi ka formën e një kafazi në ngjyrë të zezë dhe kafe Cilësi e lartë dhe materiali çelik. Lloji i ndriçuesit E27  Përmasat
 • Lartësia (në mm): 1100
 • Diametri (në mm): 255

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W