Ndriçues i varur Eglo 49751 Iskal
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues i varur Eglo 49751 Iskal
Ndriçues i varur Eglo 49751 Iskal
Ndriçues i varur Eglo 49751 Iskal

Ndriçues i varur Eglo 49751 Iskal

Available:Out of Stock
1,100 Lek 2,500 Lek
Secure
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 49751 pjesë e koleksionit Iskal
Një ndriçues me temë Vintage. I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të veçantë.
Ndiçuesi ka formën e një kupe me ngjyrë bakër antik dhe te zezë.
Cilësi e lartë dhe materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm):150
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 49751 pjesë e koleksionit Iskal Një ndriçues me temë Vintage. I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të veçantë. Ndiçuesi ka formën e një kupe me ngjyrë bakër antik dhe te zezë. Cilësi e lartë dhe materiali çelik. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm):150  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W