Ndriçues i varur Eglo 49465 Priddy
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49465 Priddy

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 49465 Priddy

 • Ndricues i varur Eglo 49465 Priddy përmban tre abazhurë metalikë të rrumbullakët me një fund të zi dhe një sipërfaqe të brendshme të bardhë. 
 • Abazhurët varen në lartësi të ndryshme nga një tendë metalike e zezë e rrumbullakët. 
 • Produkti ka një dizajn të stilit industrial dhe është prekja e përsosur përfundimtare për ambientet e brendshme moderne, duke siguruar ndriçim tërheqës në dhomën e ndenjes ose mbi tryezën e dhomës së ngrënies. 
 • Produkti ka mbajtëse llambash E27 dhe kërkon 3 x E27 llamba, të cilat nuk përfshihen.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49465

Familja:

Priddy

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

325

Ndricues i varur Eglo 49465 Priddy

 • Ndricues i varur Eglo 49465 Priddy përmban tre abazhurë metalikë të rrumbullakët me një fund të zi dhe një sipërfaqe të brendshme të bardhë. 
 • Abazhurët varen në lartësi të ndryshme nga një tendë metalike e zezë e rrumbullakët. 
 • Produkti ka një dizajn të stilit industrial dhe është prekja e përsosur përfundimtare për ambientet e brendshme moderne, duke siguruar ndriçim tërheqës në dhomën e ndenjes ose mbi tryezën e dhomës së ngrënies. 
 • Produkti ka mbajtëse llambash E27 dhe kërkon 3 x E27 llamba, të cilat nuk përfshihen.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49465

Familja:

Priddy

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

325