Ndriçues i varur Eglo 49388 Somerton
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndricues-i-varur-Eglo-49388-Somerton
Ndricues-i-varur-Eglo-49388-Somerton

Ndriçues i varur Eglo 49388 Somerton

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 8,500 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49388 pjesë e koleksionit Somerton
Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni që është më i përshtatshmi në stilin tuaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë bakri antike
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:

 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 350

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 1X60W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49388 pjesë e koleksionit Somerton
Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni që është më i përshtatshmi në stilin tuaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë bakri antike
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:

 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 350

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 1X60W