Ndricues i Varur Eglo 49258
Ndricues i Varur Eglo 49258
Ndricues i Varur Eglo 49258
Ndricues i Varur Eglo 49258

Ndricues i Varur Eglo 49258

7,300 Lek
Sale
Ndricues i varur Eglo. Modeli  49258 Ky ndricues përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira moderne, industriale. Falë mundësisë së rregullimit të lartësisë, mund të përdoren si ndricues mbi tavolinë, banak ose ishull. Ndricimi E27   Pwrmasat: Lartwsia (nw mm): 1100 Diametri (nw mm): 310   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo. Modeli  49258
Ky ndricues përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira moderne, industriale.
Falë mundësisë së rregullimit të lartësisë, mund të përdoren si ndricues mbi tavolinë, banak ose ishull.
Ndricimi E27
 
Pwrmasat:
Lartwsia (nw mm): 1100
Diametri (nw mm): 310
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
 
Shkalla e sigurisw: IP20

Artikuj të lidhur

There are no product yet!