Ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon
Ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon
Ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon

Ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon

Available:Out of Stock
5,900 Lek 23,200 Lek
Secure
 • Ndriçues i varur Eglo 49142, pjesë e koleksionit Clevedon.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon 
 • Materiali celik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 170
 • Gjatësia (në mm) 780
 • Pesha (në kg) 2,67

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V, 50 / 60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V, 50 / 60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 3X60W
 • Ndriçues i varur Eglo 49142, pjesë e koleksionit Clevedon.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 49142 Clevedon 
 • Materiali celik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 170
 • Gjatësia (në mm) 780
 • Pesha (në kg) 2,67

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V, 50 / 60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V, 50 / 60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 3X60W