Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe

Available:Në gjëndje
14,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe
 • Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe përmban një abazhur të bërë nga bari i detit i endur natyral. 
 • Gërshetimi i barit të detit lihet i lirë në fund për të përmirësuar pamjen natyrale dhe për të ofruar një efekt të prishur, ndërsa dizajni i thurur krijon një lojë magjepsëse të dritës dhe hijes sapo të ndizet drita. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe funksionon mirë në ambientet e brendshme natyrale ose të stilit boho dhe siguron ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në dhomën e ndenjes ose mbi tavolinë në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba nuk është e përfshirë. Produkti ka një mbajtëse llambë E27 dhe kërkon një llambë E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43871

Familja:

Aycliffe

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Metal/ thurje natyrale druri

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

300
Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe
 • Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe përmban një abazhur të bërë nga bari i detit i endur natyral. 
 • Gërshetimi i barit të detit lihet i lirë në fund për të përmirësuar pamjen natyrale dhe për të ofruar një efekt të prishur, ndërsa dizajni i thurur krijon një lojë magjepsëse të dritës dhe hijes sapo të ndizet drita. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43871 Aycliffe funksionon mirë në ambientet e brendshme natyrale ose të stilit boho dhe siguron ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në dhomën e ndenjes ose mbi tavolinë në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba nuk është e përfshirë. Produkti ka një mbajtëse llambë E27 dhe kërkon një llambë E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43871

Familja:

Aycliffe

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Metal/ thurje natyrale druri

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

300