Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle përmban një abazhur me dy nivele me një fund prej thurjeje natyrale prej bastun prej palme kacavjerrëse, një montim tavani prej metali të zi dhe një kabllo tekstili të zi. 
 • Modeli i endur natyral krijon një lojë magjepsëse të dritës dhe hijes në çdo dhomë pasi të ndriçohet. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle përzihet pa probleme me tendencat si natyra dhe boho, duke ofruar ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në kuzhinë, dhomën e ndenjes apo sipër tryezës në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba me filament në foto nuk përfshihet. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle ka një mbajtëse llambë E27 dhe kërkon një llambë E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43868

Familja:

Hettonle

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Metal/ thurje natyrale 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

420
Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle përmban një abazhur me dy nivele me një fund prej thurjeje natyrale prej bastun prej palme kacavjerrëse, një montim tavani prej metali të zi dhe një kabllo tekstili të zi. 
 • Modeli i endur natyral krijon një lojë magjepsëse të dritës dhe hijes në çdo dhomë pasi të ndriçohet. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle përzihet pa probleme me tendencat si natyra dhe boho, duke ofruar ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në kuzhinë, dhomën e ndenjes apo sipër tryezës në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba me filament në foto nuk përfshihet. 
 • Ndriçues i varur Eglo 43868 Hettonle ka një mbajtëse llambë E27 dhe kërkon një llambë E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43868

Familja:

Hettonle

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Metal/ thurje natyrale 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

420