Ndriçues i varur Eglo 43463 Basildon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43463 Basildon

Available:Në gjëndje
17,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43463 pjesë e Basildon
Ndriçuesi ka një stil vintage që dallohet nga thjeshtësia dhe veçantia e tij. 
Eshtë i përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme të brenshme si sallone dhoma gjumi etj. Mjaft i bukur dhe elegant.
Materiali tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe dru në ngjyrë kafe.
Ndriçimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1300
Diametri (në mm): 615
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43463 pjesë e Basildon Ndriçuesi ka një stil vintage që dallohet nga thjeshtësia dhe veçantia e tij.  Eshtë i përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme të brenshme si sallone dhoma gjumi etj. Mjaft i bukur dhe elegant. Materiali tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe dru në ngjyrë kafe. Ndriçimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1300 Diametri (në mm): 615  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W