Ndriçues i varur Eglo 43349 EMBLETON 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43349 EMBLETON 1

Available:Në gjëndje
7,500 Lek 17,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 43349 EMBLETON 1
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Përbëhet nga material celiku në ngjyrë të zezë dhe bakri. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43349

Familja:

EMBLETON 1

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E zezë, bakri

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4 x 40W

Numri i llambave:

4

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

460
Ndriçues i varur Eglo 43349 EMBLETON 1
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Përbëhet nga material celiku në ngjyrë të zezë dhe bakri. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43349

Familja:

EMBLETON 1

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E zezë, bakri

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4 x 40W

Numri i llambave:

4

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

460