Ndricues i varur Eglo 43272 Dondarrion
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-45%
Ndricues-i-varur-Eglo-43272-Dondarrion
NdricuesEglo43272
NdricuesivaruarEglo43272DONDARRION

Ndricues i varur Eglo 43272 Dondarrion

Available:Në gjëndje
12,900 Lek 23,500 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo 43272 Dondarrion
 • Ndricues i varur Eglo  43272 Dondarrion përmban një abazhur të madh të lakuar me një fije thurje të zbehtë prej bambuje që plotëson dizajnin tërheqës. 
 • Ndricuesi përfshin një kabllo tekstili të zi dhe një tendë metalike. 
 • Me një përzierje moderne të materialeve metalike dhe natyrore, ndricuesi i varur Eglo 43272 Dondarrion siguron ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba nuk është e përfshirë. 

 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

43272

Familja

DONDARRION

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Celik / tekstil /kashtore

Ngjyra

E zeze/ kafe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E 27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

500
Ndricues i varur Eglo 43272 Dondarrion
 • Ndricues i varur Eglo  43272 Dondarrion përmban një abazhur të madh të lakuar me një fije thurje të zbehtë prej bambuje që plotëson dizajnin tërheqës. 
 • Ndricuesi përfshin një kabllo tekstili të zi dhe një tendë metalike. 
 • Me një përzierje moderne të materialeve metalike dhe natyrore, ndricuesi i varur Eglo 43272 Dondarrion siguron ndriçim komod për çdo hapësirë, qoftë në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies. 
 • Llamba nuk është e përfshirë. 

 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

43272

Familja

DONDARRION

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Celik / tekstil /kashtore

Ngjyra

E zeze/ kafe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E 27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

500