Ndriçues i varur Eglo 43265 Dembleby
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43265 Dembleby

Available:Në gjëndje
15,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë. 

Ndriçuesi është prej çeliku dhe pjesa e kokës së ndriçuesit është me thurje. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse në ngjyrë të zezë. Ky material është e veçanta e këtij ndriçuesi duke e bërë atë rezistent dhe jetëgjatësi ndaj kushteve atmosferike.

Dizajni me thurje përshtatet mirë me tendencat e stilit vintage dhe bohemian.
Kur llamba është e ndezur, abazhuri me gërsheta krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.

Permasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 320
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Lloji i ndriçuesit E27
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP 20

Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë. 

Ndriçuesi është prej çeliku dhe pjesa e kokës së ndriçuesit është me thurje. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse në ngjyrë të zezë. Ky material është e veçanta e këtij ndriçuesi duke e bërë atë rezistent dhe jetëgjatësi ndaj kushteve atmosferike.

Dizajni me thurje përshtatet mirë me tendencat e stilit vintage dhe bohemian.
Kur llamba është e ndezur, abazhuri me gërsheta krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.

Permasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 320 Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Lloji i ndriçuesit E27 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP 20