Ndriçues i varur Eglo 43253 Claverdon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43253 Claverdon

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43253 pjesë e koleksionit Claverdon
Dizajn me temë vintage, mjaftë i thjeshtë dhe shumë i bukur.
Eshtë një ndriçues miqësor me mbjedisin duke qënë se materiali i tij është prej druri.
I duhuri për ndriçimin e dhomës së ndenjes, dhomës së ngrënies, dhomës së gjumit, shtëpitë e pushimit etj.
Materiali prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe druri
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 370
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43253 pjesë e koleksionit Claverdon
Dizajn me temë vintage, mjaftë i thjeshtë dhe shumë i bukur. Eshtë një ndriçues miqësor me mbjedisin duke qënë se materiali i tij është prej druri. I duhuri për ndriçimin e dhomës së ndenjes, dhomës së ngrënies, dhomës së gjumit, shtëpitë e pushimit etj. Materiali prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe druri Lloji i ndricuesit E27   Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 370 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W