Ndriçues i varur Eglo 43252 Claverdon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43252 Claverdon

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure

Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë. 

Ndriçuesi i varur Claverdon nga Eglo ka një pamje natyrale prej druri kafe të çelur, i cili mund të përdoret për të plotësuar në mënyrë harmonike shumë stile të pajisjeve të brendshme. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse.

Kjo llambë prej druri krijon një atmosferë të qetë dhe relaksuese në shtëpi dhe në këtë mënyrë kontribuon në një rehati më të madhe.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.

Permasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 180
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Lloji i ndriçuesit E27
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP 20

Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë. 

Ndriçuesi i varur Claverdon nga Eglo ka një pamje natyrale prej druri kafe të çelur, i cili mund të përdoret për të plotësuar në mënyrë harmonike shumë stile të pajisjeve të brendshme. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse.

Kjo llambë prej druri krijon një atmosferë të qetë dhe relaksuese në shtëpi dhe në këtë mënyrë kontribuon në një rehati më të madhe.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.

Permasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 180 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105 Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Lloji i ndriçuesit E27 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP 20