Ndriçues i varur Eglo 43231 Bordesley
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43231 Bordesley

Available:Në gjëndje
9,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43231 pjesë e koleksionit Bordesley
Një ndriçues i vecantë i stilit vintage, mjaftë i bukur i krijuar me dru bambuje, në formën e një kafazi.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme të brendshme si në dhomat e gjumit, sallonet, dhomat e ndenjes etj.
Ndriçimi E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 210
Lartësia e kanopit (në mm): 25
Diametri i kanopes (në mm): 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43231 pjesë e koleksionit Bordesley Një ndriçues i vecantë i stilit vintage, mjaftë i bukur i krijuar me dru bambuje, në formën e një kafazi. I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme të brendshme si në dhomat e gjumit, sallonet, dhomat e ndenjes etj. Ndriçimi E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 210 Lartësia e kanopit (në mm): 25 Diametri i kanopes (në mm): 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W