Ndriçues i varur Eglo 43223 Chiavica
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43223 Chiavica

Available:Në gjëndje
22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43223 Chiavica
Një ndriçues i stilit vintage me një dizajn mjaftë të veçantë por shumë të bukur. Koka e ndriçuesit ka formën e diamantit dhe është i përshtatshëm për të dekoruar ambientet e brendshme.
Materiali tepër cilësor dhe rezistent prej çeliku në ngjyrë të zezë.
Ndriçimi E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 360
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43223 Chiavica Një ndriçues i stilit vintage me një dizajn mjaftë të veçantë por shumë të bukur. Koka e ndriçuesit ka formën e diamantit dhe është i përshtatshëm për të dekoruar ambientet e brendshme. Materiali tepër cilësor dhe rezistent prej çeliku në ngjyrë të zezë. Ndriçimi E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 360  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W