Ndriçues i varur Eglo 43195 Rampside
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43195 Rampside

Available:Në gjëndje
19,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo 43195 Rampside
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43195, pjesë e koleksionit Rampside
 • Ndriçuesi i stilit industrial vintage në formën e një llambadari të kohës vikinge. I përshtatshëm dhe mjaft i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallon, kuzhinë apo dhe në dhomën e gjumit.
 • Ndriçuesi është në matrialin çelik me dru, në ngjyrë të zezë me kafe.

 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43195

Familja:

RAMPSIDE

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6x28W

Materiali:

Celik, textil

Ngjyra:

E zeze/ kafe

Klasa e energjise:

E

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1590

Diametri (në mm):

180

Ndriçues i varur Eglo 43195 Rampside
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43195, pjesë e koleksionit Rampside
 • Ndriçuesi i stilit industrial vintage në formën e një llambadari të kohës vikinge. I përshtatshëm dhe mjaft i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallon, kuzhinë apo dhe në dhomën e gjumit.
 • Ndriçuesi është në matrialin çelik me dru, në ngjyrë të zezë me kafe.
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43195

Familja:

RAMPSIDE

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6x28W

Materiali:

Celik, textil

Ngjyra:

E zeze/ kafe

Klasa e energjise:

E

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1590

Diametri (në mm):

180