Ndriçues i varur Eglo 43194 Rampside
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43194 Rampside

Available:Në gjëndje
33,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43194, pjesë e koleksionit Rampside
Ndriçuesi i stilit industrial vintage në formën e një llambadari të kohës vikinge. I përshtatshëm dhe mjaftë i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallon, kuzhinë apo dhe në dhomën e gjumit.
Ndriçuesi është në matrialin çelik me dru, në ngjyrë të zezë me kafe.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1090
Diametri (në mm) 760
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 110
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 6X28W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43194, pjesë e koleksionit Rampside Ndriçuesi i stilit industrial vintage në formën e një llambadari të kohës vikinge. I përshtatshëm dhe mjaftë i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallon, kuzhinë apo dhe në dhomën e gjumit. Ndriçuesi është në matrialin çelik me dru, në ngjyrë të zezë me kafe. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1090 Diametri (në mm) 760 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 110   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 6X28W