Ndriçues i varur Eglo 39953 Arenales
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39953 Arenales

Available:Në gjëndje
30,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39953 pjesë e linjës Arenales
Dizajn i thjeshtë dhe elegant, i krijuar në formë perlash për tu përshtatur me thuajse të gjithë ambientet e brendshme. Ndriçimi mjaftë i mirë dhe i qetë dhe dizajni elegant e bëjnë këtë ndriçues të duhurin për dekorimin e ambientit tuaj.
Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi dhe kokat e dritës prej qelqi në ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi E26
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1500
Gjerësia (në mm): 275
Gjatësia (në mm): 1100

Informacione teknike

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39953 pjesë e linjës Arenales Dizajn i thjeshtë dhe elegant, i krijuar në formë perlash për tu përshtatur me thuajse të gjithë ambientet e brendshme. Ndriçimi mjaftë i mirë dhe i qetë dhe dizajni elegant e bëjnë këtë ndriçues të duhurin për dekorimin e ambientit tuaj. Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi dhe kokat e dritës prej qelqi në ngjyrë të bardhë. Ndriçimi E26   Përmasat Lartësia (në mm): 1500 Gjerësia (në mm): 275 Gjatësia (në mm): 1100

Informacione teknike

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W