Ndriçues i varur Eglo 39919 Sinsiga
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39919 Sinsiga

Available:Në gjëndje
30,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39919, pjesë e koleksionit Sinsiga.
Një ndriçues modern me dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern duke ju dhënë pamjen që gjithmonë dëshironi dhe kërkoni.
Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë ndenje kuzhinë apo dhe dhomë ngrënje.
Me material tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë, tekstil dhe qelq 
Ndriçuesi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 1000

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39919, pjesë e koleksionit Sinsiga. Një ndriçues modern me dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern duke ju dhënë pamjen që gjithmonë dëshironi dhe kërkoni. Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë ndenje kuzhinë apo dhe dhomë ngrënje. Me material tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë, tekstil dhe qelq 
Ndriçuesi E27
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 1000
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W