Ndricues i varur Eglo 39763 Frontera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 39763 Frontera

Available:Në gjëndje
180,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 39763 Frontera

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39763 Frontera.
 • Eshtë një ndriçues dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë. 
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik, ngjyrë krom dhe ngjyrë e kabllove transparent.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39763

Familja:

Frontera

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

81X0,75W

Materiali:

Celiku ngjyrë krom
Ngjyra e kabllove transparent

Numri i llambave:

8

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

295

Lartësia (në mm):

1500

Gjatësia (në mm):

1075

Ndricues i varur Eglo 39763 Frontera

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39763 Frontera.
 • Eshtë një ndriçues dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë. 
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik, ngjyrë krom dhe ngjyrë e kabllove transparent.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39763

Familja:

Frontera

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

81X0,75W

Materiali:

Celiku ngjyrë krom
Ngjyra e kabllove transparent

Numri i llambave:

8

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

295

Lartësia (në mm):

1500

Gjatësia (në mm):

1075