Ndricues i varur Eglo 39678 Albarino
Ndricues i varur Eglo 39678 Albarino

Ndricues i varur Eglo 39678 Albarino

13,900 Lek
30,000 Lek
Ndricues i varur Eglo 39678 Albarino Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39678 pjesë e linjës Albarino. Një ndriçues modern me një dizajn unik dhe mjaftë të bukur. I përshtatshëm për dekorimin e thuajse të gjithë ambienteve të brendshme. Materiali tepër cilësor i çelikut dhe xham të avulluar ngjyrë qelibar. Informacionet...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 39678 Albarino

  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39678 pjesë e linjës Albarino.
  • Një ndriçues modern me një dizajn unik dhe mjaftë të bukur.
  • I përshtatshëm për dekorimin e thuajse të gjithë ambienteve të brendshme.
  • Materiali tepër cilësor i çelikut dhe xham të avulluar ngjyrë qelibar.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39678

Familja:

Albarino

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

28 W

Materiali / ngjyra:

Celik / Xham i avulluar, qelibar

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

180 

Gjatësia (në mm):

870

Artikuj të lidhur