Ndriçues i varur Eglo 39635 RASIGURES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues tavanor Eglo 39635 RASIGURES
Ndriçues tavanor Eglo 39635 RASIGURES
Ndriçues tavanor Eglo 39635 RASIGURES

Ndriçues i varur Eglo 39635 RASIGURES

Available:Në gjëndje
24,900 Lek 47,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39635 RASIGURES
 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 39635, pjesë e linjës RASIGURES.
 • Ky ndriçues modern  përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë e të artë.
 • Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
 • Lloji i ndricuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39635

Familja

Rasigures

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

5

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

570
Ndriçues i varur Eglo 39635 RASIGURES
 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 39635, pjesë e linjës RASIGURES.
 • Ky ndriçues modern  përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë e të artë.
 • Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
 • Lloji i ndricuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39635

Familja

Rasigures

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

5

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

570