Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures
Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures
Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures

Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures

Available:Në gjëndje
13,900 Lek 31,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39634 pjesë e linjës Rasigures.
 • Një ndriçues modern me një dizajn unik dhe mjaftë të bukur në formën e një rubini. I përshtatshëm për dekorimin e thuajse të gjithë ambienteve të brendshme.
 • Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe gold

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39634

Familja

Rasigures

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

3

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

180
Ndriçues i varur Eglo 39634 Rasigures
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39634 pjesë e linjës Rasigures.
 • Një ndriçues modern me një dizajn unik dhe mjaftë të bukur në formën e një rubini. I përshtatshëm për dekorimin e thuajse të gjithë ambienteve të brendshme.
 • Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe gold

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39634

Familja

Rasigures

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

3

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

180