Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1

Available:Në gjëndje
140,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39604 pjesë e koleksionit Fenoullet 1.
 • Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga kristale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar.
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te ndryshme te bendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma pritje etj.
 • Materiali cilësor i çelikut dhe ndricim E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39606 

Familja:

FENOULLET 1

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9x25 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Tunxh, kristale

Numri i llambave:

9

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1210

Gjatësia (në mm):

735

Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39604 pjesë e koleksionit Fenoullet 1.
 • Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga kristale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar.
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te ndryshme te bendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma pritje etj.
 • Materiali cilësor i çelikut dhe ndricim E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39606 

Familja:

FENOULLET 1

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9x25 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Tunxh, kristale

Numri i llambave:

9

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1210

Gjatësia (në mm):

735