Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas

Available:Në gjëndje
28,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39592, pjesë e koleksionit Salvezinas
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur i stilit abstrakt 
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali në tërheqjen e vëmendje, dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
 • Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit prej xhami opal-mat në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39592

Familja

Salvezinas

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

25 W

Materiali

Celik i zi / xham opal mat i bardhe

Numri i llambave

2

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

520

Gjatesia (në mm):

825
Ndriçues i varur Eglo 39592 Salvezinas
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39592, pjesë e koleksionit Salvezinas
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur i stilit abstrakt 
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali në tërheqjen e vëmendje, dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
 • Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit prej xhami opal-mat në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39592

Familja

Salvezinas

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

25 W

Materiali

Celik i zi / xham opal mat i bardhe

Numri i llambave

2

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

520

Gjatesia (në mm):

825