Ndriçues i varur Eglo 39571 ESCORIHUEL
Ndriçues i varur Eglo 39571 ESCORIHUEL

Ndriçues i varur Eglo 39571 ESCORIHUEL

13,900 Lek
35,000 Lek
Ndriçues i varur Eglo 39571 ESCORIHUEL Ndriçues i varur Eglo, modeli 39571 pjesë e koleksionit ESCORIHUEL. Një ndriçues i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo 39571 ESCORIHUEL

  • Ndriçues i varur Eglo, modeli 39571 pjesë e koleksionit ESCORIHUEL.
  • Një ndriçues i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant.
  • Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
  • I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
  • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
  • Materiali çelik dhe xham të shkëlqyer.
  • Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39571 

Familja:

ESCORIHUEL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

19 W

Materiali:

çeliku, xham të shkëlqyer

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

380

Artikuj të lidhur