Ndriçues i varur Eglo 39514 AGRIGENTO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39514 AGRIGENTO

Available:Në gjëndje
117,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo 39514 AGRIGENTO

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39514 i koleksionit AGRIGENTO.
 • Një ndriçues me pamje klasike elegante dhe tepër fine.
 • Ky ndriçues është unik në llojin e tij, i përshtashëm për të dekoruar sallonet tuaja dhe për tju dhënë atyre një pamje magjepsëse.
 • I formuar prej çelikut me xhamat e saj dekorues prej kristali të tejdukshëm dhe të qartë e bën këtë ndriçues ideal për të dekoruar sallonet e shtëpive tuaja.
  Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39514 

Familja:

AGRIGENTO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7x40 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Kromi

Numri i llambave:

7

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

485

Ndriçues i varur Eglo 39514 AGRIGENTO

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39514 i koleksionit AGRIGENTO.
 • Një ndriçues me pamje klasike elegante dhe tepër fine.
 • Ky ndriçues është unik në llojin e tij, i përshtashëm për të dekoruar sallonet tuaja dhe për tju dhënë atyre një pamje magjepsëse.
 • I formuar prej çelikut me xhamat e saj dekorues prej kristali të tejdukshëm dhe të qartë e bën këtë ndriçues ideal për të dekoruar sallonet e shtëpive tuaja.
  Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39514 

Familja:

AGRIGENTO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7x40 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Kromi

Numri i llambave:

7

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

485