Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA
Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA

Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA

13,900 Lek
29,000 Lek
Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA Ndricuesit e varur janë pjesa qendrore për te ndricuar dhomën tuaj.  Si ndriçuesit e tjerë të këtij koleksioni dhe Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA nuk bën përjashtim për bukurinë veçantinë dhe dizajnin elegant që përfaqeson.  Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA
  • Ndricuesit e varur janë pjesa qendrore për te ndricuar dhomën tuaj. 
  • Si ndriçuesit e tjerë të këtij koleksioni dhe Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA nuk bën përjashtim për bukurinë veçantinë dhe dizajnin elegant që përfaqeson. 
  • Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizajnin e tij.
  • Ndricues i varur EGLO 39497 MARAPERLA i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Materiali cilësor dhe rezistent i çelikut në ngjyrat të zezë dhe bronz
  • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39497

Familja

MARAPERLA

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60W

Numri i llambave

3

Ngjyra 

Bronz/e zeze

Materiali

Celik

Lartësi e ndryshueshme:

-

Telekomandë:

-

Garancia

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatesia (në mm):

780

Gjeresia(në mm):

180

Artikuj të lidhur