Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndricues-i-varur-EGLO-39487-MARAPERLA
Ndricues-i-varur-EGLO-39487-MARAPERLA
Ndricues-i-varur-EGLO-39487-MARAPERLA

Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 10,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA
 • Ndricuesit e varur janë pjesa qendrore për te ndricuar dhomën tuaj. 
 • Si ndriçuesit e tjerë të këtij koleksioni dhe Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA nuk bën përjashtim për bukurinë veçantinë dhe dizajnin elegant që përfaqeson. 
 • Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizajnin e tij.
 • Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Materiali cilësor dhe rezistent i çelikut në ngjyrat të zezë dhe bronz
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39487

Familja

MARAPERLA

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60W

Numri i llambave

1

Ngjyra 

Bronz/e zeze

Materiali

Celik

Lartësi e ndryshueshme:

-

Telekomandë:

-

Garancia

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

180
Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA
 • Ndricuesit e varur janë pjesa qendrore për te ndricuar dhomën tuaj. 
 • Si ndriçuesit e tjerë të këtij koleksioni dhe Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA nuk bën përjashtim për bukurinë veçantinë dhe dizajnin elegant që përfaqeson. 
 • Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizajnin e tij.
 • Ndricues i varur EGLO 39487 MARAPERLA i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Materiali cilësor dhe rezistent i çelikut në ngjyrat të zezë dhe bronz
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39487

Familja

MARAPERLA

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60W

Numri i llambave

1

Ngjyra 

Bronz/e zeze

Materiali

Celik

Lartësi e ndryshueshme:

-

Telekomandë:

-

Garancia

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

180