Ndriçues i varur Eglo 39353 Saganto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Ndriçues i varur Eglo 39353 Saganto
Ndriçues i varur Eglo 39353 Saganto
Ndriçues i varur Eglo 39353 Saganto

Ndriçues i varur Eglo 39353 Saganto

Available:Në gjëndje
10,900 Lek 21,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39353 pjesë e koleksionit Saganto
Dizajni është modern i thjeshtë, dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali cilësor çelik dhe koka e ndricuesit plastikë në ngjyrë argjendi.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 250

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39353 pjesë e koleksionit Saganto
Dizajni është modern i thjeshtë, dhe elegant. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali cilësor çelik dhe koka e ndricuesit plastikë në ngjyrë argjendi. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 250
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W