Ndriçues i varur Eglo 39306 Penaforte
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues i varur Eglo 39306 Penaforte
Ndriçues i varur Eglo 39306 Penaforte
Ndriçues i varur Eglo 39306 Penaforte

Ndriçues i varur Eglo 39306 Penaforte

Available:Në gjëndje
17,000 Lek 39,900 Lek
Image
Secure
 Ndricues i varur Eglo 39306 PENAFORTE
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 39306 PENAFORTE Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Përbëhet nga material alumini te bardhe dhe ndricim LED. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39306

Familja

PENAFORTE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

33.3 V

Materiali

Alumin i bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

755
 Ndricues i varur Eglo 39306 PENAFORTE
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 39306 PENAFORTE Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Përbëhet nga material alumini te bardhe dhe ndricim LED. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39306

Familja

PENAFORTE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

33.3 V

Materiali

Alumin i bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

755