Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA
Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA

Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA

11,900 Lek
21,400 Lek
Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA ideale për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndricues i varur Eglo 39288 MARGHERA ideale për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Ndriçues i varur nga seria MARGHERA është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
  • I pajisur me dy llamba LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39288

Familja:

MARGHERA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

1 X 8,5W

1X19,2W

Materiali:

Celik, alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

445

Artikuj të lidhur